KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823100
nr 1482 3100
Annica Petterson
(f. 1965), Sverige
Oljemålning, "På havets våg". Signerad. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Annica Petterson, svensk bildkonstnär född i Göteborg 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:10:54
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Annica Petterson
Läs mer om Annica Petterson